Altınkum Plajı Sarıyer İlçesinin Vazgeçilmezi

Sarıyer Altınkum Plajı
Sarıyer Altınkum Plajı

Altınkum plajı Sarıyer ilçesinde, adı gibi altın kumu ile siz misafirlerimizi bekliyor. Avrupa yakasında, İstanbul’da Sarıyer ilçesinin Rumeli Kavağı mekanında bulunan plajımız özellikle bayanlar için dizayn edilmiştir. Dışarıdan dahi görünemeyecek şekilde tam mahremiyet sahibi plajımızın çalışanlarının da bayanlardan oluşmaktadır. Söz konusu plajımıza dışarıdan yiyecek içecek getirmek serbest olup, plajımızda masa sandalye, cankurtaran, soyunma kabinleri, sağlık kabini, şezlong, şemsiye, vestiyer, mescit, büfe ve duş hizmetleri bulunmaktadır. İstanbul’un göbeğinde, son derece yakın olan bu bayanlar plajı, siz hanımlara, arkadaş ve küçük çocuklarınızla eğlenceli ve kaliteli bir zaman geçirmeniz için ideal bir ortam sunmaktadır. 

Sarıyer Altınkum Plajı Ulaşımı

Sarıyer Altınkum Plajı ulaşım bakımından son derece kolay olan bir plaj olup, özel araçlar ile veya toplu taşıma ile ulaşılabilmektedir. Kolaylıkla İETT otobüsleriyle, şehir hatları vapurlarıyla ya da özel araçlarınızla tesisimize ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma ile Hacıosman metro durağına gelip oradan 25A no’lu İETT otobüsüne binerek Rumeli Kavağı’nda inmeniz gerekmektedir. Buradan yaklaşık 10 dakikalık bir yürüme mesafesi ile İstanbul’da kadınlar plajı keyfine ulaşmak işte bu kadar kolaydır! Ayrıca plajımıza 8 yaş üstü erkek çocukların alınmadığını belirtmek isteriz. Yalnız, plajın yan tarafında bulunan karma plajlardan ailenizin erkek üyeleri faydalanabilmektedir. Dilerseniz plajımıza ulaşım servislerle de sağlanabilmektedir. Servis hizmeti için bir gün önceden saat 19:00’a kadar firmamıza rezervasyon yaptırmalısınız. Servis hizmetimizden faydalanan müşterilerimiz, masa, sandalye, şemsiye ve şezlongun hizmetlerinden ücretsiz yararlanabilmektedirler.

Şehirden Uzak Bir Kaçamağın Adresi Kadınlar Plajı Altınkum

Kadınlar plajı Altınkum, kız kıza başınızı dinleyebileceğiniz, eğlenceli zamanlar geçirebileceğiniz, huzurlu bir alternatif olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu iyi alternatifin keyfine varabilmek için hemen iletişime geçin ve yerinizi ayırtın! Siz kadınlar bunu hak ediyorsunuz! Denizin güneşle buluştuğu pırıl pırıl altın gibi parıldayan kumlar ve tertemiz hava ile kendinizi ödüllendirebileceğiniz harika bir ortam sizler için düzenlendi. Belki günlük hayatın rutininden belki iş stresinden yoruldunuz… neden bir mola vermeyeceksiniz ki? Bir molayı çoktan hak ettiniz. Erkek stresinden uzak bir kaçamak: kadınlar plajı İstanbul!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*