Dtr logo

Hakkımızda

Bizi daha yakından yakından tanıyabilirsiniz. Aklınıza takılan her konuda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Hakkımızda

Biz Kimiz?​

DETUR DERYA TURİZM LTD. ŞTİ., taşımacılık sektöründe okul ve personel taşımacılığı faaliyetlerini yirmi beş yıldır sürdürmektedir. Firmamız İSO ve TSE kalite belgelerine sahip, kurumsal yönetimi ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet veren bir şirkettir. Kuruluşundan itibaren hızla gelişen ve büyüyen firmamız tüm taşıma hizmeti faaliyetlerini; hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti, dürüstlük ve ekonomiklik ilkeleriyle yürütmektedir.

Bu anlayışla firmamız 2017 yılında 25 yıllık taşıma sektöründeki deneyimlerini turizm ve seyahat sektörüne de taşıyarak Turizm Seyahat Acentesi kurmuş ve TÜRSAB üyesi olmuştur. Firmamız profesyonel organizasyon anlayışı, konforlu araçları ve deneyimli personeli ile turistik tüm gezilerde organizasyon ve ulaşım hizmetlerini yüksek hizmet kalitesiyle vermektedir.

 

Sizden Gelenler

Söyledikleriniz;

Altınkum Sarıyer plajı gerçekten oldukça güzel. Tavsiye ediyorum.
Meral S.
Bir kadın olarak tüm hem cinslerime gönül rahatlığı ile önerebilirim.
Pelin K.
Designer
Yaz geldiğinde karışık plajlarda kendimi rahat hissediyordum, bu yüzden hem temiz hem de sadece kadınlara özel bir plaj arıyordum. Karşıma Altınkum Sarıyer kadınlar plajı çıktı. Hem sunulan hizmetlerin kalitesi hem de plajın güzelliği gerçekten oldukça iyi. Gerkese tavsiye ederim.
Ayşe N.
Eğer benim gibi kapalı bir kadınsanız plaja gitmek gerçekten imkansız hale geliyor. Sadece kapalı kadınlara özel otellerinde fiyatlarını göz önüne alınınca, kapalı kadınların bir seçeneği kalmıyor. İşte bu noktada Altınkum Sarıyer kadınlar plajı tüm sorunu ortadan kaldırıyor.
Şeyda Ç.
logo

DTR Derya Turizm olarak, ilk olarak 1992 yılında servis sektöründe hizmet vermeye başlayan firmamız, 2006 yılında resmi olarak ticari hayatına başladı. İSO ve TSE kalite belgelerimizle, kurumsal yönetim ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle, kurulduğumuz günden bu güne kesintisiz hizmet veren bir firmayız. Tüm faaliyetlerimizi hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti, dürüstlük ve ekonomiklik ilkeleriyle yürütmekteyiz.

TELEFON
Email
ADRES
SOSYAL MEDYA

Altınkum Kadınlar Plajı

© 2023 Sarıyer Kadınlar Plajı