Dtr logo

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan her türlü sorunun cevabını burada bulabilirsiniz. Eğer aklınıza takılan herhangi bir soruyu bu liste içerisinde bulamadıysanız, bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

İstanbul Sarıyer İlçesi’nin Rumeli Kavağı mevkiindedir.

Plaj sadece kadınlara özeldir, 8 yaş ve üzeri erkek çocuklar plaja alınmamaktadır fakat plajın yan tarafında yetişkin erkeklerin de girebileceği “Altınkum Karma Plaj” ve “Elmaskum Karma Plaj”a ailecek girilebilir.

25 Yıllık Turizm Seyahat Acentesi olan firmamız ile ANADOLU ve AVRUPA yakasından konforlu bir biçimde ulaşım hizmeti vermektedir. Özel araçla ve toplu taşımayla da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Muhafazakâr ve tesettürlü bayanların yanı sıra tesettürlü olmayan bayanların da tercih ettiği nezih bir plajdır.

Plaj taşlık değildir, sahili ve denizin içi altın sarısı kumdur. Deniz suyu genellikle temiz ve berraktır.

Dışardan yiyecek ve içecek getirilebilir, plajın büfesinden satın alınabilir ya da plaja girmeden araçlarımız Rumeli Kavağı’nda mola verdiğinde buradaki market ve mağazalardan her türlü ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Cankurtaran, soyunma kabini, mescit, sağlık kabini, duş kabini, masa ve sandalye, şezlong ve şemsiye vestiyer ve büfe hizmeti vardır.

0-6 Yaş anne kucağında seyahat etmek için şartıyla ücretsizdir. 7-8-9 yaş yarım ücretlidir.

Cankurtaran, soyunma kabini, mescit, sağlık kabini, duş kabini, masa ve sandalye, şezlong ve şemsiye vestiyer ve büfe hizmeti vardır.

0-6 yaş çocuklar ücretsiz. 7-8-9 yaş çocuklar yarım ücretli, 10 yaş ve üzeri tam ücretlidir. 8 yaş ve üzeri erkek çocukların plaja girmesi yasaktır.

Cankurtaran, soyunma kabini, mescit, sağlık kabini, duş kabini, masa ve sandalye, şezlong ve şemsiye vestiyer ve büfe hizmeti vardır. Yeme içme ücretlidir.

Plajda müşterilere yardımcı olan bayan hostes plajın kendi bayan personelidir. Plajın en güzel yeri olan mescide en yakın noktadadır ve şirketimize ayrılmış ücretsiz masa ve sandalyeler bir gün önceden plaj tarafından rezerve edilmektedir.

Servis hizmetimizden faydalanan müşterilerimize masa sandalye ve şezlong+şemsiye ücretsizdir.

Plaj hizmet bedelini ücretini araçta şoföre nakit olarak ya da havale/eft yöntemiyle 1 gün önceden ödeyebilirsiniz.

Rezervasyonunuzu plaja gitmek istediğiniz günün 1 gün öncesine ve saat 19.00’a kadar irtibat numaralarından sizden istenilen bilgileri vererek firmamızdan yaptırabilirsiniz. Plajın kendi yönetimine plaj giriş ve yer için rezervasyon yaptırmanız mümkün değildir.

Rezervasyon görevlimizin istediği bilgileri doğru ve eksiksiz şekilde veriniz. Çocuk ya da yetişkin sabah geleceğiniz kişi sayısını doğru vermemeniz mağduriyet yaratacaktır. Araçlarımız sadece kapasitesi ölçüsünde yolcu alabilmektedir. Bilgisi verilmeyen yolcuyu ayakta araca alamaz. Çocukların yaşları plaj girişinde ve araçta tarafımızdan kontrol edildiğinden çocuklarınızın kimliklerini yanlarında getiriniz ve doğum yılı bilgisini hatasız veriniz. Plaja yolculuk hizmeti veren birçok firma olduğundan hangi firmaya ve telefona rezervasyon yaptırdığınızı mutlaka not alınız.

Plaj hizmet bedelini ücretini araçta şoföre nakit olarak ya da plaj girişinde kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

logo

DTR Derya Turizm olarak, ilk olarak 1992 yılında servis sektöründe hizmet vermeye başlayan firmamız, 2006 yılında resmi olarak ticari hayatına başladı. İSO ve TSE kalite belgelerimizle, kurumsal yönetim ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle, kurulduğumuz günden bu güne kesintisiz hizmet veren bir firmayız. Tüm faaliyetlerimizi hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti, dürüstlük ve ekonomiklik ilkeleriyle yürütmekteyiz.

TELEFON
Email
ADRES
SOSYAL MEDYA

Altınkum Kadınlar Plajı

© 2023 Sarıyer Kadınlar Plajı